O naší firmě

KB-BK s.r.o. je výrobní a obchodní společnost specializující se na strojírenskou a zámečnickou výrobu a výrobu svařovaných ocelových konstrukcí. Převážně se zaměřuje na zakázkovou a malosériovou výrobu pro stavebnictví a automobilový průmysl. 
Kromě výše zmíněného se zabývá výrobou ucelené řady vlastních výrobků pro závěsovou techniku potrubí.

Společnost sídlí v novém výrobním areálu v obci Hulice poblíž dálnice D1. .

Historie

firma byla založena v roce 1990 jako sdružení podnikatelů. V roce 1996 se transformovala na společnost s ručením omezeným. Hlavní činností od počátku vzniku byla  zámečnická, truhlářská a umělecko - kovářská zakázková výroba, výroba a prodej školního a kancelářského nábytku.

Současnost

Výrobní program společnosti je vzhledem k různorodosti realizovaných zakázek rozsáhlý. Ke každé zakázce je přistupováno individuálně s ohledem na potřeby zákazníka.

V současné době se firma specializuje převážně na výrobu z oceli a nerezu v těchto oborech:

  1. Pálení profilů a trubek na 3D laseru
  2. ocelové konstrukce a zámečnické výrobky
  3. výrobky pro automobilový průmysl
  4. zakázková výroba kontejnerů

Jsme držitelé certifikátů kvality

Norma opravňuje provádění ocelových konstrukcí třídy EXC2. Stanoví základní požadavky na systém řízení výroby, postupy posuzování shody, provádění dohledu atd.

Certifikát EN 1090

Certifikát EN 1090

Certifikace opravňuje k výrobě svařovaných ocelových konstrukcí a konstrukčních kovových dílů pro automobilový průmysl. Norma stanovuje požadavky na jakost při svařování, na kvalifikaci svářečů a zaručuje používání vhodných materiálů při výrobě.

Certifikát ISO 3834

Certifikát ISO 3834